От ГЕРБ успокояват – И Граф Монте Кристо избяга от затвора

Всеки ден губим усещането за държава. Това заяви Драгомир Стойнев, в началото на изслушването на министрите Цецка Цачева и Валентин Радев, относно избягалите затворници, съобщават от news.bg. Народът е суверенът, изтъкна той. Случаят с избягалите затворници само показва, че държавата не е на мястото си, подчерта червеният депутат. „Суверенът иска сигурност“, настоя още Стойнев. Опасни

Прочети повече...