След сигнал иззеха нелегални дърва от частен имот в Градец

На 5 ноември, след получен сигнал, полицейски служители извършили проверка в частен имот в с. Градец, съобщиха от ОД на МВР-Видин. В двора, служителите установили 1,6 кубика дъб без контролна горска марка и без документи. На стопанина съставили акт по Закона за горите, в РУ-Видин е заведена преписка. Снимка:архив ЕКИП:ВИДИН ВЕСТ

Прочети повече...