Видинчанка си измисли грабеж

На 25 ноември в 02.39 часа видинчанин сигнализирал на тел.112, че получил обаждане от приятелката си, която му разказала как неизвестни с пистолет влезли в двора на имота й на ул.”Казармена” и взели парите й. Пристигналите на мястото полицейски служители извършили оглед. Според твърденията на 29-годишната жена, докато била на вратата на къщата си, внезапно

Прочети повече...