Изпращане на зрелостниците в още три Видински училища (Снимки)

За 440 зрелостници в Община Видин днес удари последният звънец. Всички училища изпратиха тържествено своите абитуриенти. Особено емоционално премина сбогуването с Випуск 2021 на Средно училище „Цар Симеон Велики“, съобщават от пресслужбата на Община Видин. Празникът там уважи заместник-кметът на Общината по финансово-стопанска дейност, бюджет и икономическо развитие Цветомира Илиева. Десислава Тодорова, заместник-кмет по европейски

Прочети повече...

Изпращане на дванадесетокласниците от ГПЧЕ „Йордан Радичков“ (Снимки)

За 440 зрелостници в Община Видин днес удари последният звънец. Всички училища изпратиха тържествено своите абитуриенти. Заместник-кметът по хуманитарни дейности и социална политика Борислава Борисова бе гост на изпращането на Випуск 2021 г. на Гимназията с преподаване на чужди езици „Йордан Радичков“, съобщиха от пресцентъра на Общината. На тържеството присъства и Негово Високопреосвещенство Видинският митрополит

Прочети повече...

Изпращане на зрелостниците от ППМГ „Екзарх Антим I“ (Снимки)

За 440 зрелостници в Община Видин днес удари последният звънец. Всички училища изпратиха тържествено своите абитуриенти. Кметът на Общината д-р Цветан Ценков бе гост в ППМГ „Екзарх Антим I“, съобщиха от пресцентъра на Общината. В училището обучението си успешно завършват 75 ученици от три паралелки. Кметът поднесе поздравителен адрес на директора на гимназията Румяна Петрова

Прочети повече...