Изтребители на армията ще летят над Монтана на Петковден

Изтребители на армията ще летят над Монтана на 14 октомври – Петковден, съобщи кметът Златко Живков. Въздушното шоу е част от армейската агитация на младите хора от града да постъпят на работа в армията. През целия ден в града ще има информационна борса. На свои щандове условията за обучение и реализация ще покажат всички военни

Прочети повече...