До 2023 година 3000 души в Монтана изхвърлят старите печки
- 24.02.2021
Близо 2000 жители на Монтана вече са подали заявления да бъдат включени в проект да подобряване качеството на атмосферния въздух чрез подмяна на уредите за отопление на жилищата им. „Сигурен съм, че до две години нивата на замърсяване с фини прахови частици във въздуха в нашия град ще паднат с 50 на сто, заяви на
Прочети повече...













