Министърът на труда заяви, че в България има остра нужда от инженери
- 13.11.2017
В България има остра нужда от инженери – машинни и строителни, както и потребност от IT-специалисти. Това коментира в Русе министърът на труда и социалната политика Бисер Петков, който участва в конференцията „Образование, трудов пазар и бизнес“, организирана съвместно от Русенския университет и Агенцията по заетостта. По думите му проблемът с липсата на висококвалифицирани кадри,
Прочети повече...













