Борисов инспектира пътен възел „Бела“ от участъка Видин-Монтана (Снимки)
- 24.02.2021
Борисов: Това, което правихме за година, сега го правим за два месеца Премиерът заедно с регионалния министър Петя Аврамова, зам.-министъра Николай Нанков областния управител на Видин Момчил Станков и Росица Кирова инспектираха пътен възел „Бела“ от участъка Видин-Монтана. Борисов заяви, че правителството е напред с проектите и се минава на втори етап. Двамата обявиха, че
Прочети повече...













