Удължават и затягат извънредните мерки! Само Видин и още две области все още са в оранжевата зона

Очевидно е, че ще трябва да удължим мерките и след 12 ноември, когато изтича заповедта на министъра, до края на ноември, а ако се наложи, и след това. Това каза главният държавен здравен инспектор доц. Ангел Кунчев по време на редовния брифинг за разпространението на COVID-19, предаде Novini.bg. „Време е да помислим за ограничаване на

Прочети повече...