Борисов – няма да гоним руски дипломати

„Не считаме, към този момент, че трябва да изгонваме дипломати от Руската федерация. Чакаме повече доказателства, ако има такива“, това каза премиерът Бойко Борисов, след заседанието на Съвета по сигурността към Министерски съвет по случая „Скрипал“, предадоха от Novini.bg „В Брюксел гласувахме за извикване на консултации на нашия посланик в Москва. Досега съм провел няколко

Прочети повече...