Мая Манолова застана на чело на комисията, която ще ревизира управлението на Борисов

Депутатите одобриха създаването на временна комисия, която ще ревизира управлението на Бойко Борисов. 214 депутати подкрепиха предложението. Депутатката от ИМВ Мая Манолова ще оглави комисията. За нея гласуваха 147 народни представители. Комисията ще ревизира период от 10 години. От ГЕРБ-СДС в комисията влизат Дани Каназирева, Маноил Манев, Тома Биков, от – ИТН Георги Георгиев, Иван

Прочети повече...