Отнемането на шофьорска книжка заради неплатени глоби е противоконституционно
- 23.03.2021
Единодушно Конституционният съд обяви за противоконституционно отнемането на свидетелство за правоуправление и спиране на автомобил от движение заради неплатени глоби, предаде БНР. Делото беше образувано по искане на омбудсмана Диана Ковачева след масовите проверки за стари задължения на пътуващите за почивка в Гърция миналото лято. Според съда, за да принуди длъжниците да платят наложените им
Прочети повече...













