Премиерът назначи нов координатор по киберсигурността

Министър-председателят Бойко Борисов издаде заповед за определянето на нов национален координатор по киберсигурността, съобщиха от правителствената пресслужба. Избран е комисар Владимир Димитров, началник на отдел „Киберпрестъпност“ в Главна дирекция „Борба с организираната престъпност“ на Министерството на вътрешните работи. ЕКИП:ВИДИН ВЕСТ

Прочети повече...