МВР-Монтана благодари на мъж помогнал за задържането на крадци обрали полицай
- 15.04.2021
Директорът на ОДМВР Монтана ст. комисар Пламен Томов връчи благодарствено писмо на съименника си Пламен Александров, автоинструктор от областния град. В него се изказва благодарност за проявената смелост и бърза реакция, благодарение на които били заловени криминално проявени извършители на кражба на пари и документи от лек автомобил, съобщиха от ОДМВР-Монтана. Случката станала преди седмица
Прочети повече...













