МВР-Монтана благодари на мъж помогнал за задържането на крадци обрали полицай

Директорът на ОДМВР Монтана ст. комисар Пламен Томов връчи благодарствено писмо на съименника си Пламен Александров, автоинструктор от областния град. В него се изказва благодарност за проявената смелост и бърза реакция, благодарение на които били заловени криминално проявени извършители на кражба на пари и документи от лек автомобил, съобщиха от ОДМВР-Монтана. Случката станала преди седмица

Прочети повече...