Задигнаха златни и сребърни бижута от къща в Белоградчишко
- 14.09.2020
Във времето от 9.00 часа на 11 септември до 17.30 часа на 13 септември неизвестно лице взломило входна врата и проникнало в къща в Горни Лом, откъдето извършило кражба. Крадецът отмъкнал златни и сребърни бижута. Стойността на откраднатото е в процес на установяване. По случая работи РУ-Белоградчик, образувано е досъдебно производство. Снимката е илюстративна ЕКИП:ВИДИН
Прочети повече...













