Заловиха наглите крадци обрали цяло стопанство в с. Мърчево

Днес полицията в Монтана съобщи,че са открити наглите крадци обрали миналия месец цялото стопанство на 69-годишна жителка от с. Мърчево. В първите дни на февруари неизвестни извършители пробиват отвор в тухлена стена на селскостопанска постройка и извършил кражба на 40 домашни кокошки и 13 пуйки. Освен това крадците изнесли от хамбара и 800 килограма царевица,

Прочети повече...