Спипаха 30-годишен с дрога
- 17.10.2019
След сигнал в РУ-Монтана е извършен обиск на 30-годишен жител на с. Смоляновци, съобщават от полицията. В десния джоб на долнището на мъжа са намерени и иззети 5 найлонови пликчета, съдържащи 6,2 грама амфетамини, под формата на бучки. От левия джоб долнище му е иззето полиетиленово пликче, поставено в кутия от цигари, съдържащо 1 грам
Прочети повече...













