Спипаха 30-годишен с дрога

След сигнал в РУ-Монтана е извършен обиск на 30-годишен жител на с. Смоляновци, съобщават от полицията. В десния джоб на долнището на мъжа са намерени и иззети 5 найлонови пликчета, съдържащи 6,2 грама амфетамини, под формата на бучки. От левия джоб долнище му е иззето полиетиленово пликче, поставено в кутия от цигари, съдържащо 1 грам

Прочети повече...

Закопчаха две хлапета, хванати с дрога на пътя

Вчера, е получена информация, че седящ на пейка в центъра на курортния град Вършец, притежава наркотични вещества, съобщиха от полицията. Криминалисти обхождат района, където на пейка забелязват двама непълнолетни със съмнително поведение. При извършената полицейска проверка е установено, че са двама 17-годишни жители на местния квартал „Изток”. При извършения личен обиск в горния ляв джоб

Прочети повече...

Хванаха 16-годишен с канабис

Вчера, към 08.00 часа, на главната улица в град Дунавци, полицейски служители спрели за проверка 16-годишен видинчанин. При извършения личен обиск у непълнолетния открили найлонов плик с 0.6 грама зелена, суха листна маса. Тревата реагирала на канабис при полевия наркотест. По случая в РУ-Видин е образувано досъдебно производство. Екип Видин Вест

Прочети повече...