В Деня на здравето: Болниците ще отдадат почит към медицинските работници загубили битката с COVID-19

На 07.04.2021 г. (сряда), от 12.00 часа, по повод Световния ден на здравето и Деня на здравния работник и по инициатива на Български лекарски съюз (БЛС), ръководството и служителите на болниците в страната ще отдадат почит към медицинските работници, загубили битката с COVID-19. Паметта им ще бъде почетена с едноминутно мълчание и с включени сирени

Прочети повече...