Община Враца дава допълнително по 200 лв. на медицинските специалисти от образователните институции по случай Международния ден на здравето – 7 април

В навечерието на Международния ден на здравето – 7 април, близо 130 медицински специалисти от Враца ще получат допълнително 200 лв. към възнагражденията си за месец март. Допълнителното възнаграждение ще обхване здравните специалисти, работещи в детски ясли, градини и кухни, както и фелдшерите в училищата от общината. Кметът Калин Каменов коментира, че това е символичен

Прочети повече...