В Монтанско набиха мъж

Възрастен мъж от монтанското село Охрид е бил нападнат вчера около 23.00 часа. Нападението е било извършено заради пари в дома му, съобщиха от полицията в областния град. Крадецът е влязъл в къщата на 68-годишния собственик на имота и започнал да го бие, след което взел 270 лева и изчезнал. След нанесения побой потърпевшият не

Прочети повече...

Двама мъже и една жена малтретирали мъж от Лом

Двама мъже и жена набиха жител на Лом. В полицията в Лом се явил 37-годишен мъж от същия град, който разказал на полицаите, че му е нанесен побой от двама непознати мъже и жена. Инцидентът е станал около 03:00 аса. през нощта на 1 ноември на ул.“Крум Пастърмаджиев“ в крайдунавския град. След като го малтретирали

Прочети повече...