Нападнаха служители на ЧЕЗ в Бяла Слатина
- 19.03.2021
Вчера, жители на гр.Бяла Слатина нападнаха служители на електроразпределителното дружество. В 22.20ч. в РУ Бяла Слатина е получено съобщение, че при извършена проверка на абонат на ЧЕЗ в града, служители на ЧЕЗ са били нападнати от живущите на адреса лица. От полицията, не уточняват причината за възникналия инцидент. По случая е образувано досъдебно производство. Снимка:БГНЕС
Прочети повече...













