Мъж под карантина от Монтанско обиколи три града и едно село
- 19.01.2021
На 18.01.2021 г. около 06,00 ч. служители на РУ Лом извършили проверка на 44-годишен жител на гр. Вълчедръм, поставен под карантина за срок от 10 дни до края на същия ден. При проведените беседи е установено, че по време на наложената карантина е бил на територията на градовете Вълчедръм, Монтана, София, Враца и с. Трайково.
Прочети повече...













