Монтанчанка, спипана след употреба на упойващи наркотични вещества

На 19 март около 12.30 ч., на ул. „Димитър Подвързачов“ в гр. Монтана, служители от група за охрана на обществения ред спрели за проверка лек автомобил, с монтанска регистрация, управляван от 29-годишна жителка от град Монтана, съобщават от МВР – Враца. В следствие жената – водач е съпроводена до сектор „КАТ”, в гр. Монтана, където

Прочети повече...