Хванаха двама за кражба на автомобили във Враца

След оперативно-следствени действия за противозаконно отнети на 28.01.2018г., два леки автомобила, на 29 януари 2018г. служители на ОД МВР Враца откриха автомобилите  в хале в землището на гр.Кнежа, област Плевен. Установено  е, че извършители на деянието са лица на36г. и 32г. от гр. Враца. Двете лица са разпитани  в РУ Враца. На едно от лицата

Прочети повече...