Мъж яде бой на паркинг пред болница

Вчера към 10.55 ч. в РУ-Бяла Слатина е получено съобщение от жител на гр. Плевен, който  заявил, че в двора на МБАЛ-Бяла Слатина, две неизвестни лица са му нанесли побой. Установено е, че след спор за паркиране на автомобил, побоя е бил нанесен от лица на 32г. и 55г. от гр. Бяла Слатина. Лицата не

Прочети повече...