Община Враца взима превантивни мерки срещу нередовните таксиметрови шофьори

През месец април ще стартират съвместните проверки на таксиметровите шофьори, извършващи дейност в Общината, съобщиха от Община Враца. Това стана ясно след проведената работна среща, организирана от заместник – кмета Мария Попова. „След множество подадени сигнали от недоволни клиенти, от различни таксиметрови фирми в града, бе взето решение за извършване на съвместни проверки от пет

Прочети повече...