„Нефтохимик 2010“ взе Купата на България

През последните три дни Монтана е домакин на турнира за Купата на България по волейбол за мъже. На полуфинала един срещу друг се изправиха „Хебър“ Пазарджик с „Нефтохимик 2010“ Бургас и „Монтана“ с „Добруджа 07“ Добрич. Финалния двубой беше между отборите на Монтана и Бургас. Волейболистите на „Нефтохимик 2010“ спечелиха за четвърти път купата на

Прочети повече...