Мъж под карантина посетил Районно управление отива на съд
- 06.04.2020
На 05.04.2020 г. около 09,50 ч. 55-годишен ломски жител е посетил РУ Лом, като е заявил, че е поставен под карантина за срок от 14 дни, но на 06.04.2020 г. ще посети гр. София, за да извърши товаро-разтоварна дейност с управлявания от него товарен автомобил, съобщиха от пресцентъра на МВР-Монтана. При извършената проверка е установено,
Прочети повече...













