Общинските камери стават част от системата на КАТ

За всяко нарушение ще се съставят фишове Затягат контрола над шофьорите в София. Над 200 допълнителни камери ще засичат за нарушения в района на светофарите. Това ще стане с включване на камерите на столичната община към системата на КАТ, съобщи Nova. Сега част от устройствата, монтирани на възлови кръстовища, следят само за каране в бус

Прочети повече...