Огнище на COVID-19 в онкоцентър във Враца! Лекарка почина преди часове

Ново огнище на коронавирус и във Враца, предаде бТВ. 19 души от персонала на Онкологичния център са с положителни проби. Има и смъртен случай. Преди часове е починала лекарка. Тя е била в отпуск, но преди да бъде настанена в болница, се е видяла с част от колегите си. Медицинска сестра пък е продължила да

Прочети повече...