И в село Градец започва програма „Топъл обяд“
- 17.01.2018
До 20 януари ще се приемат документите за желаещите потребители, който искат да получат топъл обяд. Документите се приемат в кметството на село Градец. Програмата „Топъл обяд“ обхваща безработните и пенсионерите, които са получавали за отопление помощи. В момента се приемат документите и след това ще видим кои ще бъдат одобрени. Има много желаещи. В
Прочети повече...













