Училище в Габрово преминава към онлайн обучение заради коронавируса

Училище „Райчо Каролев“ в Габрово преминава на онлайн обучение до 9 октомври, заради заразени педагози с коронавирус. 16 учители са поставени под карантина, предаде Novini.bg. Присъствено остава обучението само на децата от първи до трети клас. Преустановява се и превоза на учениците, докато не бъдат готови и тестовете на шофьорите и на останалия персонал. ЕКИП:ВИДИН

Прочети повече...