Община Монтана въвежда модерно и екологично нощно осветление
- 26.09.2024
Използваното електричество за улично осветление в Монтана ще намалее с 30 % след приключването на проект за въвеждане на енергийно ефективни системи в управлението му. Това съобщи на пресконференция ръководителят на проекта инж. Калин Каменов. До февруари следващата година ще бъдат монтирани 1869 нови осветителя на мястото на съществуващите 1730 стари натриеви лампи с високо налягане. Ще бъде въведена интелигентна
Прочети повече...













