Нови 3 смъртни случая в Монтанско. Поставиха под карантина деца и персонал от детски градини в Берковица и с. Мадан

За 25.11.2020 г. на територията на област Монтана има установени 64 нови случая с потвърдена COVID-19 инфекция. Поставени под 14-дневна домашна изолация и амбулаторно лечение са 62 от тях, 2 лица са хоспитализирани. Още трима души с COVID-19 инфекция са починали, през изминалото денонощие, съобщиха от РЗИ-Монтана. Във връзка с положителен резултат за COVID-19 при

Прочети повече...