Ангелов: Намираме се в най-върховата част на третия пик у нас

За последните 2 седмици в страната наблюдаваме покачване на случаите на Covid-19, съобщи на редовен брифинг за разпространението на коронавируса здравният министър Костадин Ангелов. Според данните от експертите се намираме в най-върховата част на пика, който е трети за нашата страна. Очакваме и данните показват, че започваме да вървим в най-високата част на платото. Има

Прочети повече...