Засега плановият прием остава в болниците в Пловдив и областта, увеличават леглата за пациенти с COVID-19

Увеличаване на леглата от понеделник, 15 март, за болните с коронавирус в определените 20 лечебни заведения в Пловдив и областта и спиране на свижданията. Това реши Медицинският щаб на свое заседание във връзка с усложняващата се епидемична ситуация и вдигане на заболеваемостта, която по данни на РЗИ вече е 270 на 100 000 души. Терапевтичните

Прочети повече...