Гимназисти от Монтана за трети път печелят посещение на Европарламента и участие в ”Евроскола”
- 13.02.2018
Европейският парламент в Страсбург посрещна 24 ученици от ПМПГ „Св. Кл. Охридски“. Те взеха участие в програмата ”Euroscola” и имаха възможността да заемат мястото на евродепутатите за ден. В годината на българското европредседателство младите математици заседаваха там с близо 400 деца от 20 държави. Те обсъждаха шест основни теми: околна среда и възобновяеми източници на
Прочети повече...













