Подпалиха автомобила на видинчанка, в к-с „Строител“
- 18.06.2018
На 16 юни, малко след полунощ, видинчанин подал сигнал, в полицията, за горящ автомобил, паркиран до жилищен блок в к-с „Строител“, съобщиха от видинската полиция. Пристигналите на място огнеборци потушили пламъците, а дежурна оперативна група извършила оглед. Разследващите установили, че лек автомобил, собственост на жителка на града, е бил запален. Огънят тръгнал от две места
Прочети повече...













