Хората болни от диабет настояват да получат пожизнен ТЕЛК

Болни от диабет настояват да получат възможност за пожизнен ТЕЛК. Въпреки, че заболяването е нелечимо пациентите минават на преосвидетелстване през няколко години. Заболяването не се лекува, а може само да се усложни. За заболелите от диабет, които нямат възможност за възстановяване, се предвижда пожизнен срок на инвалидност. Болните обаче са изключени от това правило. В

Прочети повече...