Мъж си смени пола, за да се пенсионира по-рано

Мъжът е данъчен служител от Аржентина. Той решил да смени пола си както му позволява закона в страната, за да може да се пенсионира на 60 години като жена, а не на 65 като мъж. Ето така 59- годишният Серхио се превърна в Серхия. Според местен сайт той е разведен и живее на семейни начала

Прочети повече...