Започна пролетното почистване в Монтана
- 02.04.2018
Още 320 хиляди лева отдели община Монтана за изкърпване на улиците в града и селата след зимата, съобщи кметът Златко Живков. Първите 60 хиляди лева бяха изразходвани още през февруари за спешен текущ ремонт. Продължава миенето на улиците в града. Стартират всички дейности по пролетното почистване. Монтана ще има нова схема за временна търговия в
Прочети повече...













