Държавните фирми дават 50% от печалбата си в бюджета
- 29.05.2019
Министерският съвет прие разпореждане за установяване и внасяне в полза на държавата на отчисления от печалбата за финансовата 2018 година от държавните предприятия и търговските дружества с държавно участие в капитала, съобщи пресцентърът на правителството. Процентът на отчисленията от печалбата е 50 на сто, а за „Българска банка за развитие“ АД – 80 на сто,
Прочети повече...













