МС отпусна 15 милиона лева за предотвратяване на последици от бедствията
- 03.02.2021
„Отпускаме близо 15 милиона лева за предотвратяване на последствия от бедствия, но опитът и практиката показаха, че трябва да се осигури превенция. Затова очаквам от регионалното министерство да се въведе нова система, при която датчици, поставени на критични места, сигнализират за срутищни процеси в страната“. Това заяви министър-председателят Бойко Борисов по време на редовното заседание
Прочети повече...













