Над 550 неизползваеми автомобили са премахнати във Враца

Продължава премахването на неизползваеми автомобили във Враца До момента са премахнати над 550 превозни средства в града, информират от местната администрация. Днес, Инспекторатът и полицията принудително премахнаха излязъл от употреба автомобил, паркиран на общински терен, в района на ул. „Струма“. Крайната мярка е заради неизпълнение на предписанията за преместването му от собственика в установения срок.

Прочети повече...