Увеличават заплатите на преподавателите в университетите
- 23.09.2020
„Петдесет милиона лева ще осигурим с новия бюджет за 2021 г. за увеличение на заплатите на преподавателите в университетите“. Това заяви министър-председателят Бойко Борисов по време на среща с ръководството на Съвета на ректорите, в която участваха също вицепремиерът Томислав Дончев и министърът на образованието и науката Красимир Вълчев, предаде Novini.bg. Образованието е основен приоритет
Прочети повече...













