Премиерът: Приемането на България в Агенцията за ядрена енергия на ОИСР е оценка за огромната свършена работа
- 19.01.2021
Поздравления за всички, които направиха възможна тази историческа стъпка, но най-вече за министър-председателя Бойко Борисов и за екипа на Агенцията за ядрена енергия, заяви генералният секретар на ОИСР Анхел Гурия в рамките на онлайн церемонията по случай присъединяването на България към Агенцията за ядрена енергия (АЯЕ) на Организацията за икономическо сътрудничество и развитие (ОИСР). „Днес
Прочети повече...













