Присъствените учебни занятия за учениците от 5-и до 12-и клас само по определен график

Със своя заповед министърът на здравеопазването удължава срока на въведените в страната временни противоепидемични мерки, считано от 1 февруари до 30 април. Със заповедта се допускат присъствените учебни занятия и за учениците от 5-и до 12-и клас при спазването на следния график: – от 4.02 до 17.02 – присъствено се обучават учениците от 7, 8

Прочети повече...