От 31 май се допуска присъственото обучение на всички ученици
- 19.05.2021
От 31 май се разрешава присъственият учебен процес на всички ученици. Това гласи заповед на министъра на здравеопазването издадена на 18 май 2021г. От същата дата се допуска и провеждането в присъствена среда на групови извънкласни дейности и занимания, дейности по интереси, занимални и други, организирани в училищна и извънучилищна среда. С цялата заповед можете
Прочети повече...













