Областната комисия по безопасност на движението по пътищата проведе първото за тази година заседание
- 29.01.2020
Темата за безопасността на движението по пътищата е един от основните приоритети на държавната политика. Постигането на положителни резултати в тази насока изисква тясно взаимодействие между държавните институции, неправителствения и частния сектор, както и ангажираност от всички нас на пътя. Това каза областният управител Албена Георгиева на провелото се първото за тази година заседание на
Прочети повече...













