Отново взривиха банкомат

Отново взривиха банкомат. Този път това се е случило в Община Сапарева баня, съобщи NOVA. Намерен е джипа на престъпниците, а в него са били парите от последния обир. Обирджиите се крият в гората край село Боснек и спецполицаи претърсват района. Операцията е под ръководството на главния секретар на МВР Младен Маринов. В сряда банкомат

Прочети повече...